optimalizace PageRank.cz

Generátor koloidního stříbra

Generátor koloidního stříbra, dále jen generátor KS, je přístroj určený k výrobě koloidního roztoku stříbra. Velikost částic v roztoku je 5 až 10 nanometrů. Velikost virů začíná na velikosti 15 nanometrů a velikost bakterií na 350 nanometrů. Nejznámější princip, na kterém je založeno působení koloidního stříbra proti patogenům, je zamezení oxidace - dýchání patogenů. Posledním hitem vědeckého bádání je objev nanovirů, působení koloidního stříbra na nanoviry je ještě otázkou pro budoucí vědecké výzkumy. V roce 2007 bylo koloidní stříbro oficiálně uznáno jako lék, do té doby bylo klasifikováno jako potravinový doplněk. Koloidní stříbro dokáže bojovat i s takovými protivníky jako HIV. Vědci postupně zjišťují, že nádorová onemocnění jsou způsobována působením specifických virů. I zde může koloidní stříbro pomoci.

Několik vlastností koloidního stříbra (shromážděno z internetových stránek):

použití:
* působí podpůrně při bakteriálních, virových a mykotických infekcí, * podporují protizánětlivé procesy a napomáhají při dezinfekci, * zmírňují bolest a svědění kůže, * v době nemoci napomáhají při vytvoření zástupného imunitního systému, * podporují regeneraci poškozených buněk, * aktivují očišťování organismu od toxinů, * neničí přátelské střevní bakterie, * nehromadí se v organismu, * nezpůsobují podráždění sliznic ústní dutiny, žaludku a střev. * virové infekce - nachlazení, rýma, kašel, chřipka, zánět průdušek, krční záněty, záněty mandlí, opary; * bakteriální infekce - angína, průjem, tuberkulóza, žaludeční a střevní záněty, nákazy stafylokoky a streptokoky, svědění konečníku, kožní infekce lišejového typu, vředy; * mykotické a kvasinkové infekce - plísně na kůži, nehtech, nohách, poševní mykózy, střevní a plicní kandidóza, infekce mízních uzlin; * vleklé zánětlivé stavy - záněty dutin, záněty ústní dutiny; * lupénka a lupy - koloidní stříbro dezinfikuje kůži, mírní zánětlivé stavy a svědění; * těžko se hojící rány, popáleniny (včetně slunečních) - zmírňuje infekci, podporuje rychlou regeneraci poškozených buněk; * akné - koloidní stříbro zmírňuje vnější projevy akné a zároveň uvnitř čistí organismus, takže odstraňuje příčiny této choroby. · chřipka · rýma · záněty mandlí · vředy · svědění análního otvoru · vydatné bílé výtoky · zánět močového měchýře · otrava způsobená přítomností toxinů v krvi · záškrt · zánět nadvarlat · zarděnky · artritida · cukrovka · opar · vyrážka · zánět stafylokokem · nákaza streptokokem · žaludeční záněty · syfilis · střevní potíže · malárie · kvasinková nákaza · krevní parazité · nachlazení · zánět tračníku · průjem · černý kašel · zápal plic

Koloidní stříbro

lze užívat vnitřně, zevně na kůži, k výplachu krku, ústní dutiny a ostatních dutin, k výplachům pochvy a jako složku klystýru.

Zevně
Zevní potírání akné, vyrážek, ekzémů, oděrek a řezných ran, místa bodnutí hmyzem a zejména místa zasažená plísněmi. Koloidní stříbro se nanáší přímo na kůži pomocí obkladů (vymačkaná gáza nasáklá koloidním stříbrem), rozprašovače (spreje) nebo prostě politím daného místa na kůži, a to několikrát denně. Pozor! Místa omývaná koloidním stříbrem nevystavujte přímým slunečním paprskům.

Výplachy a klystýry
výplachy úst - odstraňuje mimo jiné pach z úst, ničí bakterie zubního povlaku. Velmi účinné je kloktání a výplach nosních dutin koloidním stříbrem. Lze provádět výplachy pochvy nebo provádět desinfekci konečníku. Dále lze provádět výtěry ušních otvorů. Koloidní stříbro lze ředit v teplé vodě dle potřeby. K výplachům je třeba připravit roztok v poměru 1 - 4 lžičky koloidního stříbra na 1 litr vody. Klystýry - 3 lžičky (15 ml koloidního stříbra) na 1 litr vody.

Vnitřně
Koloidní stříbro patří mezi účinný prostředek proti celkovému zaplísnění organismu, zejména trávicího traktu. Kombinace klystýru a pití koloidního stříbra dokáže zásadně ulehčit lidskému organismu deptaného zaplísněním. * preventivně: max. 1 lžička denně (asi 5 ml); * podpůrně při nachlazení, infekcích, chřipce: 3x denně 1 lžička (3x 5 ml); * podpůrně při vleklých onemocněních: 2x denně 1 lžička (2x 5 ml); * pro zvýšení vitality: max. 4 lžičky denně (do 20 ml); Koloidní stříbro lze vnitřně užívat v průběhu dvou měsíců a po uplynutí tohoto období se doporučuje udělat několikatýdenní pauzu. Je nutné sledovat individuální reakce organismu na tento přípravek a v případě potřeby se obrátit na lékaře. Vzorová třítýdenní kůra (lze použít jako podpůrný prostředek při vleklých zánětlivých onemocněních).

Kontraindikace
Neužívat při přecitlivělosti na metalické stříbro.
Sporadické vedlejší účinky
Sporadicky se může objevit Herxheimerova reakce neboli přechodné zhoršení subjektivního stavu, únava, lehký průjem a vylučování hlenu. Tyto projevy jsou přirozenou reakcí organismu při procesu očišťování od choroboplodných bakterií, mykóz, plísní a toxinů, které tyto mikroorganismy produkují. Uvedené účinky mohou přetrvávat 2 - 3 dny. Pokud se objeví Herxheimerova reakce, je nutné snížit užívanou dávku koloidního stříbra na polovinu. Doporučuje se pít hodně vody a posilovat přátelské střevní bakterie oslabené průjmem, a to konzumací přírodních jogurtů, kefíru, podmáslí nebo kyselého mléka. U osob citlivých na stříbro se mohou kromě jiného objevit otoky na těle, vyrážka, hnisání očí.

Skladování
Skladovat na tmavém místě při pokojové teplotě v dobře uzavřených lahvičkách. Chránit před dětmi. Neskladovat v lednici, mrazničce, ani v jejich nejbližším okolí.

Generátor koloidního stříbra - adaptér, modul s elektronikou,
stříbrné elektrody Ag 99,99%, záruční a pozáruční servis

cena 2480,-Kč (bez DPH)
cena 3000,-Kč (s DPH)  (poštovné při použití zásilkovny zdarma)

dotazy a objednávky e-mailem:   stribro@appit.cz

 

Rozšiřujeme záruční dobu na generátor koloidního stříbra,
pro přístroje objednané od 1.6.2009 je záruční doba 3 roky

Sleva 10% pro klienty Zaměstnanecké pojišťovny Škoda

Sleva 10% pro klienty Revírní bratrské pokladny - zdravotní pojišťovny