použitý automatický free modul pro vkládání do diskuze přestal tvůrce modulu nadále vyvíjet a podporovat a modul přestal fungovat, nadále můžete své dotazy posílet e-mailem a odpovědi zde budou i nadále uveřejňovány, ale se zpožděním v řádu dnůJZ

Dobrý den,je možné srovnání Vašeho přístroje s Ionic-Pulser nebo GKS-100 ?Mají nějaké výhody oproti Vašemu?Vypadají "továrně".Děkuji.

odpověď

Dobrý den, děkuji za Váš příspěvek do diskuze.
1. Srovnání mého přístroje s dalšími se nebráním, sám bych uvítal srovnání na odborné úrovni. Srovnání by však měla provést třetí nezávislá strana.
2. Podle dostupných informací na internetu mají přístroje různou dobu generování KS. Některé jsou na baterie, což může být výhoda pro použití na cestách.
3. Co se týče továrního vzhledu, pak záleží na dostupnosti použité krabičky. Při návrhu elektroniky jsem použil krabičku, která tehdy byla na přijatelné úrovni, avšak po čase tato úroveň velice poklesla. Již zvažuji, že přejdu na alternativního dodavatele přístrojové krabičky. Nicméně přístrojová krabička KS nevyrábí.


Vizim

Dobrý den,
když je to koloidní stříbro proti virum, tak to funguje i proti prasečí chřipce?

odpověď

Dobrý den, o žádné oficiálně vydané studii, kde by bylo uvedeno, že koloidní stříbro účinkuje proti prasečí chřipce A(H1N1) nevím. Na internetu si však můžete vyhledat několik zdrojů, které uvádějí, že koloidní stříbro působí proti viru normální chřipky. Proto se domnívám, že koloidní stříbro působí i proti viru prasečí chřipky. Princip likvidace virů pomocí koloidního stříbra je stejný pro všechny viry.


z mailu

Dobrý den, přístroj funguje. Co je předmětem vašeho servisu? Myslím tím po zhruba 600 litrech? Kolik stojí? Děkuji.

odpověď

Možné typy servisů:
1.- Servis v záruční době se vztahuje na závady přístroje a adaptéru.
2.- Servis v pozáruční době je placený podle charakteru závady a podle ceny dílů.
3.- Výměna elektrod: opotřebované elektrody vyměním za nové, cena je podle aktuální ceny stříbrných elektrod od dodavatele, zdarma při tom přístroj proměřím a zkalibruji případné odchylky. Zákazník platí pouze poštovné a cenu elektrod.


vojta

Proč by neměly fungovat na vašem přístroji zinkové a pozlacené elektrody?Nevidím v tom problém.
jinak stroj jede na 100% a je to výborná věc!.Pijeme deně až velkou štamprli.

odpověď

Generátor KS, který vyrábím, je nastaven tak, aby generoval nanočástice stříbra určité velikosti,
vymění-li se stříbrné elektrody za elektrody z jiného kovu, pak velikost nanočástic bude jiná, a to podle
elektrochemických vlastností použitého kovu. Elektrochemické vlastnosti jiných kovů neznám, a neznám ani
léčebné použití jiných koloidních roztoků.
Máte-li zájem o výrobu jiných koloidních roztoků, než KS, pak doporučuji pořízení přístroje, který je přímo určen
pro generování koloidního zinku či zlata.


Prokop

Dobrý den, po použití přístroje elektrody zešedly. Je to normální? Jinak jsem s přístrojem spokojen. Děkuji za odpověď.

odpověď

Ano, je to normální. Zešednutí je způsobeno odlučováním částeček stříbra z elektrody, povrch se stává mikroskopicky porézní, tudíž povrch elektrody pak neodráží světelné paprsky rovnoměrně jako z hladké elektrody. Elektrody je také třeba otírat, např. papírovým ubrouskem. Osobně otírám povrch elektrod při generování KS cca po 15ti minutách. Zabrání se tím vylučování větších částeček nanostříbra do roztoku.


z mailu

Prosim Vas, mohla by som si u Vas objednat aj pristroj s medenymi elektrodami? Potrebujem ziskat tiez koloidnu med. Dakujem za odpoved.

odpověď

Lituji, ale přístroj k výrobě koloidního roztoku mědi a ani dalších kovů nevyrábím. Mohu Vám však na zakázku vyrobit elektronickou část přístroje, dodáte-li přesnou technickou specifikaci.


z mailu

jakou elektrickou vodivost má mít správná destilovaná voda

odpověď

Běžná destilovaná voda mívá vodivost 0,3 až 3,0 µS.cm-1. Vodivost povrchových a prostých podzemních vod se pohybuje od 50 do 500 µS.cm-1 a více. Z toho plyne, že co je pod 3µS.cm-1, tak je dobré. Máte-li destilovanou z lékárny, tak se tím v podstatě nemusíte zabývat.


z mailu

zapoměli jsme generátor KS vypnout, celkem se generovalo asi 6 hodin, můžeme roztok použít ?

odpověď

Velikost nanočástic stříbra již bude nad 10nm, roztok tedy nebude vhodný pro vnitřní použití. Můžete ho však použít pro vnější použití nebo pro desinfekci věcí. (např. zapáchající boty a pod.)


z mailu

Zjistila jsem, že ve všech lékárnách u nás v U.H. neprodávají destilovanou vodu ve volném balení, vedou pouze v ampulkách po 20ml. Můžete mi prosím poradit, kde se dá získat několik litrů destilované vody takové kvality, aby splňovala požadavky pro výrobu koloidního stříbra?

odpověď

v České Lípě je v lékárnách k dostání půl litrové balení injekční vody,
používá se k ředění injekcí a v lékárnách ji přidávají do tekutin a mastí.
Minimálně v nemocniční lékárně ji mají stále.
Obal je vidět v manuálu. Cena jedné láhve stojí pokaždé jinak,
koupil jsem je za 10,50Kč i za 28,-Kč - podle aktuálního dodavatele.
Nápis na láhvi je "AQUA PRO INJECTIONE".
V jedné lékárně v Lípě mají destilační přístroj a prodávají litr za 30,-Kč.